navigation top

Backend developer (PHP / Nette)

Něco o nás

InColor je tým mladých přátelských vývojářů, kteří tvoří weby, e-shopy a aplikace pro náročné klienty jako je ČD Travel nebo Zásilkovna. Zakládáme si na dlouhodobé a oboustranně příjemné spolupráci s našimi zákazníky. Naším posláním není jen vytvořit a předat web. O projekty pečujeme a posouváme kvalitu naší práce neustále kupředu; jsme zkrátka nadšenci do nových technologií. Samozřejmostí je pro nás práce s čistým kódem a code review v rámci týmu. Všechny weby testujeme, aby byla práce s webem příjemná jak pro uživatele, tak pro nás. Stavíme na technologiích jako jsou např. Nette, Doctrine, React (/native) nebo Wordpress.

Neustále se vyvíjíme a rosteme, a proto do našeho týmu hledáme nové posily.

Co od tebe očekáváme

Technologies

Chceš pracovat pro moderní firmu, která není svázaná korporátní kulturou, kde můžeš neustále rozvíjet svůj potenciál a kde bude místo i pro tvoje názory a připomínky?

Máš zájem se podílet na vývoji různorodých projektů od rezervačních systémů přes e-shopy až po interaktivní aplikace?

Jsi kreativní a inovativní duše, která se nebojí experimentovat a zkoušet nová a neotřelá řešení?

Pak tě mezi sebou rádi přivítáme, podělíme se s tebou o naše zkušenosti a podpoříme tě!

Co můžeš očekávat od nás

Pěkné pracovní prostředí v kanceláři v centru Plzně. Playstation (který paří jen Honza a hodil by se mu parťák :-) ), kytara a kafe z luxusního kávovaru jsou samozřejmostí. Doufáme, že stejně jako my miluješ indickou kuchyni, dvě patra pod námi totiž sídlí nejlepší indická restaurace ve městě. Náš kancl je doslova pár kroků od náměstí a čas od času po práci skočíme do víru velkoměsta :-)

Flexibilní pracovní dobu. Jsi ranní ptáče a nejraději se na práci vrháš v časných hodinách? Chodíš naopak v brzkých ranních hodinách spát a líbilo by se ti začínat později? Máš někdy asociální chvilky, kdy si chceš vlézt s noťasem do postele a pracovat z domova? Nic z toho pro nás není problém.

Možnost výuky angličtiny nebo francouzštiny.

Externí spolupráce. Nejsi z Plzně, ale spolupráce by tě lákala? Nevadí, nebráníme se zajímavým lidem z různých koutů republiky a pracovat pro nás můžeš i na externí bázi.

Kontakt

Vše s vámi rádi probereme kdekoli v Praze nebo v Plzni.

honza
lubos